Hliníkové schůdky 2+1/3 stupně
Hliníkové schůdky 2+1/3 stupně
Jednostranný hliníkový žebřík/schůdky mají protiskluzové nášlapy. Hliníkové žebříky vynikají zejména svojí nízkou vahou a svojí stabilitou.Více informací
Podrobné informace: Hliníkové schůdky 2+1/3 stupně
Informace o produktu
Informace o produktu
| Značka | Elkop |
| Výška | 1253 mm |
| Šířka | 405 mm |
| Váha | 2,8 kg |
| Nosnost (kg) | 150 |
| Typ | 2+1/3 st. |
| Vyrobeno z materiálu | Hliník |
| Kategorie | Schůdky |

Žádné dokumenty ke stažení
Podobné produkty
Celokovová olejnička s ručním tlakováním
Ruční mechanický nástroj sloužící k dávkování tekutých maziv.
59 Kč





