Hliníkové schůdky 6+1/7 stupňů
Hliníkové schůdky 6+1/7 stupňů
Jednostranný hliníkový žebřík/schůdky s protiskluzovými nášlapy pro firmy a domácnost. Hliníkové žebříky vynikají zejména svojí nízkou vahou a svojí stabilitou. Od schůdků s počtem stupínků od 4+1 výše jsou navíc vybaveny textilním popruhem, který zabraňuje rozevření.Více informací
Informace o produktu
| Značka | Elkop |
| Výška | 2173 mm |
| Šířka | 503 mm |
| Váha | 5 kg |
| Nosnost (kg) | 150 |
| Vyrobeno z materiálu | Hliník |
| Typ | 6+1/7 st. |
| Kategorie | Schůdky |

Podobné produkty
Hliníkové schůdky 3+1/4 stupně
Jednostranný hliníkový žebřík/schůdky s protiskluzovými nášlapy pro firmy a domácnost. Hliníkové žebříky vynikají zejména svojí nízkou vahou a svojí stabilitou.
1349 Kč
Prodlužovací nástavec rourových M12/M8
Prodlužovací nástavec rourových kartáčů 6 m M12/M8
445 Kč
Sběrač odpadu
Sběrač odpadu je víceúčelový nástroj pro sbírání odpadků, podávání předmětů z výšek atd.
229 Kč





