Hliníkové schůdky 5+1/6 stupňů
Hliníkové schůdky 5+1/6 stupňů
Jednostranný hliníkový žebřík/schůdky s protiskluzovými nášlapy pro firmy a domácnost. Hliníkové žebříky vynikají zejména svojí nízkou vahou a svojí stabilitou. Od schůdků s počtem stupínků od 4+1 výše jsou navíc vybaveny textilním popruhem, který zabraňuje rozevření.Více informací
Informace o produktu
| Značka | Elkop |
| Výška | 1713 mm |
| Šířka | 455 mm |
| Váha | 5 kg |
| Nosnost (kg) | 150 |
| Vyrobeno z materiálu | Hliník |
| Typ | 5+1/6st. |
| Kategorie | Schůdky |

Podobné produkty
Hliníkové schůdky 6+1/7 stupňů
Jednostranný hliníkový žebřík/schůdky s protiskluzovými nášlapy pro firmy a domácnost. Hliníkové žebříky vynikají zejména svojí nízkou vahou a svojí stabilitou. Od schůdků s počtem stupínků od 4+1 výše jsou navíc vybaveny textilním popruhem, který zabraňuje rozevření.
2279 Kč
Pryžový návlek na štafle
Návleky na štafle zajišťují štafle a schůdky proti rozjetí. Díky svému barevnému provedení nezanechávají nežádoucí šmouhy na podlahách a zabraňují jejich poškrábání.
85 Kč
Hliníkové schůdky 2+1/3 stupně
Jednostranný hliníkový žebřík/schůdky mají protiskluzové nášlapy. Hliníkové žebříky vynikají zejména svojí nízkou vahou a svojí stabilitou.
1129 Kč
Prodlužovací nástavec rourových M12/M8
Prodlužovací nástavec rourových kartáčů 6 m M12/M8
445 Kč





