Hliníkové schůdky 4+1/5 stupňů
Hliníkové schůdky 4+1/5 stupňů
Jednostranný hliníkový žebřík/schůdky s protiskluzovými nášlapy pro firmy a domácnost. Hliníkové žebříky vynikají zejména svojí nízkou vahou a svojí stabilitou. Od schůdků s počtem stupínků od 4+1 výše jsou navíc vybaveny textilním popruhem, který zabraňuje rozevření.Více informací
Informace o produktu
| Značka | Elkop |
| Výška | 1713 mm |
| Šířka | 455 mm |
| Váha | 3,9 kg |
| Nosnost (kg) | 150 |
| Vyrobeno z materiálu | Hliník |
| Typ | 4+1/5st. |
| Kategorie | Schůdky |

Podobné produkty
Tavná pistole SALKI ESK
Pistole je vhodná pro všechny druhy tavných tyčinek prům. 11–12 mm. Tryska má prům. 2,5 mm. Vhodné pro aranžérské práce, opravy hraček, dekoratérské práce a drobné opravy v domácnosti.
510 Kč
Malá tavná pistole
Tavná pistole je vhodná k lepení hraček, modelů, umělých květin, dekorací, nábytku, kůže, dřeva, textilu, lepenky a jiných materiálů.
99 Kč
Dřevěné štafle 7 příček
Štafle jsou vyrobeny z jehličnatého řeziva. Jsou vhodné k použití ve stavebnictví, při montážích elektrického zařízení, ale i při práci doma, na zahradě a stavbách. Štafle je možnost opatřit protiskluzovými pryžovými patkami (botičky).
2099 Kč
Rudl, nafukovací pneu, nosnost 250 kg
Rudl, nafukovací pneu. Nosnost rudlu 250kg. 2 nafukovací kola. Kovová konstrukce. Rozměry (V x Š x H): 1050 x 575 x 450 mm. Dvoukolový ruční vozík, ideální pro manipulaci se zbožím v krabicích nebo bednách.
1615 Kč





