Hliníkové schůdky 3+1/4 stupně
Hliníkové schůdky 3+1/4 stupně
Jednostranný hliníkový žebřík/schůdky s protiskluzovými nášlapy pro firmy a domácnost. Hliníkové žebříky vynikají zejména svojí nízkou vahou a svojí stabilitou.Více informací
Informace o produktu
| Značka | Elkop |
| Výška | 1483 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Váha | 3,4 kg |
| Nosnost (kg) | 150 |
| Vyrobeno z materiálu | Hliník |
| Typ | 3+1/4 st. |
| Kategorie | Schůdky |

Podobné produkty
Svinovací metr s magnetem
Metr pro přesnou a kvalitní práci s pevnou kovovou páskou, pogumovaným obalem a magnetem
od 45 Kč
Dřevěné štafle 7 příček
Štafle jsou vyrobeny z jehličnatého řeziva. Jsou vhodné k použití ve stavebnictví, při montážích elektrického zařízení, ale i při práci doma, na zahradě a stavbách. Štafle je možnost opatřit protiskluzovými pryžovými patkami (botičky).
2099 Kč
Dřevěné štafle 9 příček
Štafle jsou vyrobeny z jehličnatého řeziva. Jsou vhodné k použití ve stavebnictví, při montážích elektrického zařízení, ale i při práci doma, na zahradě a stavbách. Štafle je možnost opatřit protiskluzovými pryžovými patkami (botičky).
2620 Kč





